حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd 86-137-5812-5058 ps002@parshun.com

نمایه شرکت

قیمت دریافت کنید
خانه -

Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd نمایه شرکت

Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd
 • نوع کسب و کار

  سازنده

 • صفحه اصلی بازار

  آمریکای شمالی,آمریکای جنوبی,اروپای غربی,اروپای شرقی,افریقا,اقیانوسیه

 • مارک های

  شور

 • تعداد کارمندان

  100~120

 • فروش سالانه

  10,000,000-25,000,000

 • سال تاسیس

  2007

 • صادرات کامپیوتر

  80% - 90%

دریافت نقل قول
ما به کار آنلاین خود ادامه می دهیم ، در تماس هستیم.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد محصول یا آخرین قیمت را بدانید ، می توانید در هر زمان با ما تماس بگیرید ، ما تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بیشتر انجام خواهیم داد.

تماس با ما

86-137-5812-5058

معرفی

"Hangzhou Paishun Rubber And Plastic" سازنده ای که در سال 2007 تأسیس شد، دارای دفتر مرکزی ما در شهر تاریخی زیبای هانگژو است.ما تولیدات فرعی را در سوچیان و گوانگژو به ترتیب در استان های جیانگ سو و گوانگدونگ برگزار می کنیم.
 
به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، روسی و اسپانیایی، تیم کارکنان مجرب ما تمام ساعت‌ها برای بحث در مورد نیازهای شما و اطمینان از حداکثر رضایت مشتری آماده هستند.با شناخت خوب صنایع مختلف محصولات خود و کاربردهای آنها، مایلیم به شما کمک کنیم تا در بازارهای محلی خود به سرعت پیشرفت کنید.

برای بیش از 15 سال، بخش های تحقیق و توسعه و تولید ما همیشه به انواع شیلنگ های لاستیکی اختصاص داده شده اند / اکنون تحمل قطر لوله داخلی به + 0.1 میلی متر کنترل می شود.
می توانید در کارخانه ما ببینید.که 50000 متر مربع را پوشش می دهد، خطوط کامل تولید فرآیند اختلاط لاستیک، فرآیند اکستروژن مواد تغذیه سرد، فرآیند ولکانیزاسیون میکرو موج، و فرآیند بافندگی با سرعت بالا.Paishun، یک شرکت به سرعت در حال رشد است که بر تولید حرفه ای تمرکز دارداز شیلنگ های لاستیکیظرفیت تولید سالانه آن باعث می شود فروش سالانه آن به 25 میلیون دلار برسد.
 

چین Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd نمایه شرکت 0

 

در سال 2018، ما توسط دولت به عنوان سازنده معاف از بازرسی نامگذاری شدیم.

ما مفتخریم که ما را به عنوان تمیزترین کارخانه در سوقیان معرفی کنیم.
تا این سال گواهینامه هایی مانند CE، ISO9001:2015، IATF 16949 و غیره را دریافت کرده ایم.

 

چین Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd نمایه شرکت 1

 

خط مشی کلیدی ما این است که "شرکت ممکن است با فناوری رشد کند، ممکن است با کیفیت دوام بیاورد".
بنابراین ما روی تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقات زیادی سرمایه گذاری می کنیم.ما اکنون از یک سری دستگاه تست کشش، دستگاه تست ولکانیزاسیون، سینه های تست پیری، دستگاه های تست فشار برای اطمینان از کنترل کیفیت موثر استفاده می کنیم.تمام این ماشین‌های تست و رویه‌های مربوطه یک سیستم کنترل کیفیت کامل را تشکیل می‌دهند که از انتخاب ماده اولیه تا مراحل پایانی شروع می‌شود.بنابراین، ما آرزو می کنیم که محصولات ما بتواند حداکثر رضایت مشتریان ما را جلب کند.و تیم ما برای پاسخ به تمام سوالات در مورد شیلنگ های لاستیکی کمک کننده است.
 
وب سایت شعب ما:
www.passionhose.com
www.passioncohose.com

تاریخ

"Hangzhou Paishun Rubber And Plastic" سازنده ای که در سال 2007 تأسیس شد، دارای دفتر مرکزی ما در شهر تاریخی زیبای هانگژو است.ما تولیدات فرعی را در سوچیان و گوانگژو به ترتیب در استان های جینگسو و گوانگدونگ برگزار می کنیم.
 
به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، روسی و اسپانیایی، تیم کارکنان مجرب ما تمام ساعت‌ها برای بحث در مورد نیازهای شما و اطمینان از حداکثر رضایت مشتری آماده هستند.با شناخت خوب صنایع مختلف محصولات خود و کاربردهای آنها، مایلیم به شما کمک کنیم تا در بازارهای محلی خود به سرعت پیشرفت کنید.

از بیش از 15 سال، بخش تحقیق و توسعه و تولید ما همیشه به انواع شیلنگ های لاستیکی اختصاص دارد / اکنون تحمل قطر لوله داخلی تا 0.1-+ میلی متر کنترل می شود.
می توانید در کارخانه ما ببینید.که 50000 متر مربع را پوشش می دهد، خطوط تولید کامل فرآیند اختلاط لاستیک، فرآیند اکستروژن مواد تغذیه سرد، فرآیند ولکانیزاسیون میکرو موج، و فرآیند بافندگی با سرعت بالا.Paishun، یک شرکت به سرعت در حال رشد است که بر تولید حرفه ای شیلنگ های لاستیکی تمرکز دارد.ظرفیت تولید سالانه آن باعث می شود فروش سالانه آن به 25 میلیون دلار برسد.
 
در سال 2018 از طرف دولت به عنوان سازنده معاف از بازرسی نامگذاری شدیم همچنین مفتخریم که ما را به عنوان تمیزترین کارخانه در سوقیان معرفی کنیم.
تا این سال گواهینامه هایی مانند CE، ISO9001:2015، IATF 16949 و غیره را دریافت کرده ایم.
 
در سال 2021، ما به شش شعبه برای تامین شیلنگ، اتصالات و مجموعه های شلنگ توسعه داده ایم.

سرویس

 
سیخدمات مشتری
7 روز در 24 ساعت خدمات مشتری حرفه ای توسط تیم PASSION متشکل از فروش، دستیاران فروش، مهندسان، کنترل کننده های کیفیت.از طریق جلسه ویدیویی/تلفنی، ایمیل و چت گروهی آنلاین ارتباط برقرار کنید.
 
پسرویس ost-Sales
تیم پس از فروش پس از دریافت کالا، فرم بازخورد را برای مشتریان ارسال می کند.در صورت دریافت بازخورد منفی، خدمات پس از فروش با پاسخ سریع در عرض 30 دقیقه.ارتباط کارآمد تا زمانی که همه مشکلات به طور کامل حل شود حفظ می شود.
 
پسفارشی سازی محصول
مواد تشکیل دهنده شیلنگ، اندازه، رنگ، طول، آرم، بسته بندی و غیره را می توان با توجه به کاربرد آن و درخواست مشتریان سفارشی کرد.
 
منراه حل یکپارچه
بخش فنی پایشون می تواند شیلنگ ها و قطعات یدکی ترکیبی مناسب را با توجه به کاربرد آن در یک پروژه توصیه و طراحی کند.
 
Eفرآیند xport و واردات
کل فرآیند صادرات می تواند توسط تیم حرفه ای انجام شود.کالاها را می توان بر اساس شرایط FOB، CIF، DAP یا DDP با بیش از 15 سال همکاری حمل و نقل هوایی، حمل و نقل دریایی به درب منزل شما ارسال کرد.تمام اسناد را می توان به طور کامل ارائه کرد.
 

تیم ما

Hangzhou Paishun sales office has 5 professional teams, Financial department, Documentation department, International sales department, Domestic sales department, Inspection department. دفتر فروش Hangzhou Paishun دارای 5 تیم حرفه ای ، بخش مالی ، بخش اسناد ، بخش فروش بین المللی ، بخش فروش داخلی ، بخش بازرسی است. Hangzhou Paishun factory has 5 main experienced and professional teams: Project procurement section, Labor service section, Technology section, Production department, Quality inspection section. کارخانه Hangzhou Paishun دارای 5 تیم اصلی باتجربه و حرفه ای است: بخش تهیه پروژه ، بخش خدمات کار ، بخش فناوری ، بخش تولید ، بخش بازرسی کیفیت.

 

Hangzhou Paishun's staff always believe in “ PASSION FOR HOSE, PASSION FOR YOU!”. کارکنان Hangzhou Paishun همیشه به "پاس برای شیلنگ ، پاس برای شما!" اعتقاد دارند. Quality and Service are always the top concern in Hangzhou Paishun. کیفیت و خدمات همیشه مهمترین نگرانی در Hangzhou Paishun است. We are always trying our best to offer the best service and competitive price based on the good hose quality. ما همیشه سعی می کنیم بر اساس کیفیت شیلنگ خوب بهترین خدمات و قیمت رقابتی را ارائه دهیم. It's the way we win our customers and the market. این راهی است که ما مشتریان و بازار خود را به دست می آوریم.

 

چین Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd نمایه شرکت 0

Factory View

لطفاً برای VIDEO کارخانه Paishun روی لینک YouTube زیر کلیک کنید

 

https://youtu.be/rK1S3CSX0eI

 

چین Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd نمایه شرکت 0